Proponowany post

Air Jordan 1 High OG '6 Rings' - Zapowiedź

09 styczeń 2018
Air Jordan 1 High OG '6 Rings' - Zapowiedź

Ilość zdobytych pierścieni mistrzowskich, jest jednym z głównych argumentów w rozmowach o tym, kto jest najlepszym zawodnikiem w historii. Pomimo tego, że Michael Jordan nie jest posiadaczem największej ich ilości, uznawany jest za GOATa (Greatest Of All Time) i trudno się z tym nie zgodzić. MJ ma też sposoby na to, byśmy dobrze pamiętali ile mistrzostw udało mu się zdobyć. Jednym z nich jest wypuszczanie butów, które będą nawiązywały do jego osiągnięć. Marka postanowiła, że w tym roku zobaczymy model Air Jordan 1 High OG "6 Rings".

Układ kolorów, jaki widzimy na nadchodzących butach jest bardzo podobny do klasycznych AJ1 "Black Toe", z tą różnicą, że Swoosh jest czerwony, a nie czarny, natomiast język jest czarny, a nie biały. Tylna część cholewki jest wykonana z czerwonego nubuk, a nie skóry. Akcenty, które nawiązują do 6 mistrzowskich pierścieni znajdziemy na wkładce. Jest ona udekorowana jest w karty do gry. Przyznamy, że buty wyglądają ciekawie, chyba głównie ze względu na to, że przypominają dobrze znanego klasyka. 

Nie wiadomo jeszcze, kiedy Air Jordan 1 "6 Rings" pojawią się w sprzedaży. Nie wiadomo też, jak będzie wyglądała dostępność tego modelu na polskim rynku. Z biegiem czasu będzie pojawiało się więcej zdjęć i informacji, którymi będziemy się z Wami dzielić.

 

jordan

 

Tagi: -