Proponowany post

Air Jordan 1 High OG 'All-Star' Friends & Family

21 luty 2019
Air Jordan 1 High OG 'All-Star' Friends & Family

Tegoroczna kolekcja 'All-Star' od Nike i Jordan Brand zawierała w sobie, między innymi model Air Jordan 1 High OG w kolorystyce 'Turbo Green'. Buty spotkały się z ogromnym zainteresowaniem i sprzedały się bardzo szybko...w sumie trudno się dziwić, to bardzo fajne i wydane wydanie. Projektanci marki Jordan nie byliby jednak sobą, gdyby nie mieli w zanadrzu jeszcze czegoś. Carlos Prieto, współzałożyciel SoleFly, a prywatnie szwagier Michaela Jordana, podzielił się fotką jedynek 'All-Star' w wersji dla rodziny i przyjaciół.

Buty mają czarną, skórzaną cholewkę i na pierwszy rzut oka przypominają wariant 'Cyber Monday' z 2015 roku. Wyróżniają je jednak przeszycia, które tworzą pikowanie z przodu i z tyłu. Boczne panele i Swoosh są gładkie, a skóra z której wykonane są te buty, to z pewnością materiał bardzo dobrej jakości. Jest nią pokryty również sockliner oraz język, który zwieńczony jest logotypem weekendu gwiazd NBA, który miał miejsce w zeszłym tygodniu. Podeszwy środkowa i zewnętrzna w tym wydaniu to biała guma. Bardzo możliwe, że na butach znajdują się jeszcze inne smaczki związane z ASG, ale niestety nie widać tego na dostępnym zdjęciu. Mamy nadzieje, że wkrótce pojawią się kolejne fotki, które pokażą nam więcej. Pozostaje nam czekać. 

W związku z tym, że omawiane buty do wydanie "Friends & Family" nie mamy co liczyć, że kiedykolwiek pojawią się one w sprzedaży. Jesteśmy jednak bardzo ciekawi, czy te Air Jordan 1  przypadły Wam do gustu. Chcielibyście widzieć je w swojej kolekcji?
jordan


Tagi: jumpman23,