Proponowany post

Nike Air Force 1 'Cuban Link'

Trzecie do kompletu.

Air Jordan 1 High OG 'Black/Metallic Gold' Zadebiutują Tego Lata

07 lipiec 2020
Air Jordan 1 High OG 'Black/Metallic Gold' Zadebiutują Tego Lata

Cofnijmy się do 23 grudnia 2003 roku, kiedy w sprzedaży pojawiły się osobliwe Air Jordan 1 Mid w kolorystyce 'Metallic Gold', których cholewa w całości wykonana została z czarnej, lakierowanej skóry typu patent leather ze złotymi dodatkami. Aktualnie za to wydanie w stanie DS trzeba zapłacić ciężkie pieniądze, ale aby tego nie robić już niebawem w bardzo podobny sposób będziemy mieli okazję nadrobić zaległości w swoich kolekcjach.

Jeszce w tym roku w sprzedaży zobaczyć mamy nowe Air Jordan 1 'Black/Metallic Gold', ale  w zdecydowanie bardziej pożądanej wersji High OG, której fanów na całym świecie jest zdecydowanie więcej niż Midów. Niestety, nie każdy chętny na to wydanie będzie miał szansę je zdobyć, bowiem doszły nas słuchy, że wyprodukowanych zostanie jedynie 8000 par na cały świat, ale to info nie jest jeszcze potwierdzone. Buty, tak jak wersję Mid w całości wykonano przy użyciu lakierowanej skóry typu patent leather w głębokim, czarnym kolorze, ale prócz złotego Swoosh'a oraz logo Wings na boku kolorem tym wykończono też kołnierz okalający kostki. Dodatkowo tak jak w wydaniu sprzed 17 lat podeszwę przyszyto do cholewki złotą nicią.

Retail butów ustawiony jest na poziomie 170$ i jak wspominaliśmy, w sprzedaży zobaczymy je jeszcze w tym roku. Jeżeli chodzi o Polską dostępność, szukajcie ich w WS2, bo jest szansa, że tam się pojawią.


Air Jordan 1 High OG
Kolor: Black/Black-Metallic Gold
Style: 555088-032
Data: Holiday 2020
Cena: $170

Jordan