Proponowany post

BAPE & Medicom Toy 'ABC CAMO' 1000%

Powrót z ubiegłego roku.

Air Jordan 1 High OG 'Board Of Governors'

10 lipiec 2018
Air Jordan 1 High OG 'Board Of Governors'

Jordan Brand postanowiło kontynuować pomysł z podzielonymi na pół jedynkami. Po tym, jak w maju mieliśmy premierę kolorystyki 'Homage To Home', która łączyła w sobie klasyczne 'Chicago' i 'Bredy' teraz przyszedł czas na 'Board Of Governors'. Pierwszymi zdjęciami podzielił się z nami były zawodnik NBA Quentin Richardson, który przez niemalże całą swoją zawodową karierę związany był z Jordan Brand. 

Buty łączą w sobie kolory biały, niebieski i czarny. Dzięki temu mamy tutaj 'Royal Blue' po zewnętrznej stronie i 'Fragmenty' po wewnętrznej. Jeszcze większej wyjątkowości, nadaje tym butom autograf Michaela Jordana w tylnej części cholewki oraz litery "B.O.G" będące skrótem od "Board Of Governors". W zestawie z butami są aż trzy komplety sznurowadeł. 

Nie wiadomo, czy Air Jordan 1 High OG 'Board Of Governors' kiedykolwiek trafią do sprzedaży. Wydaje nam się, że jest to jedno z tych wydań, do którego dostęp mają jedynie osoby związane z Jordan Brand. Jeśli jednak okaże się, że marka planuje wydanie tych butów, to poinformujemy Was jak tylko takie informacje się potwierdzą. W tym miejscu mamy do Was pytanie. Czy widzielibyście takie jedynki w swojej kolekcji? 

Tagi: jumpman23,