Proponowany post

Air Jordan 1 High OG 'Bred Toe' Z Odwróconym Swooshem

06 luty 2019
Air Jordan 1 High OG 'Bred Toe' Z Odwróconym Swooshem

Czyżby w planach była kolejna wersja kolorystyczna Air Jordan 1 High OG z odwróconym Swooshem? Może na to wskazywać fotka, która dziś pojawiła się w sieci. Możemy na niej zobaczyć kawałek znanej nam wszystkim sylwetki, ubranej w kolory, które cześć z Was na pewno rozpoznała bez problemu. Czy to zapowiedź kolejnych jedynek Travisa Scotta od Jordan Brand?

Z tego, co da się zobaczyć wnioskujemy, że układ kolorów na tych butach jest taki sam, jak na 'Bred Toe'. Czarno-biała, skórzana cholewka z czerwonym kołnierzem i górą toe boxa i czarny, nylonowy język. Na dole klasyczny, biały midsole. Wyraźnie widać też, że buty mają odwróconego Swoosha. Wygląda to dokładnie tak samo, jak w Travis Scott X Air Jordan 1 High OG TS SP, których premiera ma odbyć się jeszcze w tym roku. Zastanawia nas brak Wings Logo na kołnierzu, może będzie to po prostu kolejna zmiana w wyglądzie, która będzie wyróżniała to wydanie.
Mamy nadzieję, że już wkrótce pojawi się więcej zdjęć i informacji o tych butach, ale coś nam się wydaje, że szykuje się grubsza sprawa. Jak Wam się wydaje? W komentarzach czekamy też na Wasze opinie, choć wiemy, że po tak skromnym zdjęciu ciężko jest oceniać.

Będziemy bardzo uważnie obserwowali rozwój wydarzeń związany z tymi butami i jak tylko będzie coś wiadomo, podzielimy z Wami najnowszymi doniesieniami. Stary tuned!Tagi: jumpman23,