Proponowany post

Air Jordan 1 High OG 'Court Purple' - Oficjalne Zdjęcia

14 wrzesień 2018
Air Jordan 1 High OG 'Court Purple' - Oficjalne Zdjęcia

W przyszłym tygodniu odbędzie się premiera , bardzo ciekawie wyglądających Air Jordan 1 High OG w kolorystyce 'Court Purple'. O tej nowej wersji kolorystycznej jedynek pisaliśmy już na naszej stronie kilka razy. Kto przeoczył i chce nadrobić, niech kliknie tutaj. W związku z tym, że premiera tych butów jest już tuż za rogiem, chcieliśmy Wam o niej przypomnieć i pokazać porcję oficjalnych fotek, jakimi podzieliła się marka Jordan.

Skórzana cholewka Air Jordan 1 ubrana jest w połączenie czerni z fioletem, a do tego kontrastujący kolor sail, który znajdziemy po bokach i na midsoleu. To połączenie bardzo nam się podoba i kojarzy z barwami Sacramento Kings i z niejakim Skywarpem, czyli decepticonem z kreskówki Transformers. Nylonowy język z brandingiem "Nike Air", "Wings Logo" i dwa komplety sznurowadeł. 'Court Purple' będą idealnym uzupełnieniem kolekcji każdego entuzjasty jordanów i razem z 'Bred Toe', które miały premierę w luty i 'Pine Green', które również debiutują jutro będą tworzyły niezły "pack". 

Niestety nie mamy jeszcze żadnych informacji na temat dostępności tych butów w polskich sklepach. Mamy jednak nadzieję, że Air Jordan 1 High OG 'Court Purple' pojawią się w ofercie takich sklepów jak KICKS Store czy Warsaw Sneaker Store
Air Jordan 1 Retro High OG
kolor: Court Purple/Sail-Black
styl: 555088-501
cena: $160