Proponowany post

Air Jordan 1 High OG 'Crimson Tint' - Zapowiedź

07 styczeń 2019
Air Jordan 1 High OG 'Crimson Tint' - Zapowiedź

Mamy dla Was zapowiedź kolejnych Air Jordan 1 High OG, które pojawią się w sprzedaży już za kilka miesięcy. Mamy dostęp do kilku pierwszych fotek tych butów, a na dodatek znamy dokładną datę ich premiery. Nazwa tego wariantu kolorystycznego to 'Crimson Tint' i trzeba przyznać, że wygląda on interesująco. Bardzo możliwe, że będzie to kolejne mocne wydanie popularnych ostatnio jedynek.

Buty mają głównie czarną cholewkę, która wykonana jest ze skóry. Tylna część, okolice kołnierza, Swoosh i część toe boxa to dziwny odcień koloru różowego. Niestety nie mamy stuprocentowej pewności, z jakiego materiału wykonane są te elementy. Może to być skóra, zamsz lub jeszcze coś innego. Przekonamy się, gdy na światło dzienne wypłyną kolejne zdjęcia, bardziej wyraźne i z lepszym oświetleniem. Dopiero wtedy będziemy mogli lepiej ocenić omawiane Air Jordan 1. Warto jeszcze zwrócić uwagę na interesująco i dość nietypowo wyglądającą szarą podeszwę środkową, pod którą znajdziemy różowy outsole.

Air Jordan 1 High OG 'Crimson Tint' trafią na sklepowe półki 27 kwietnia. Do premiery zostało sporo czasu, dlatego możecie się spodziewać, że na naszej stronie pojawi się jeszcze kilka wpisów o tych butach. Jesteśmy bardzo ciekawi Waszego zdania na temat tych jedynek? Będą kolejnym hitem?
Air Jordan Retro 1 High OG
kolor: Black/Crimson Tint-Hyper Pink-White
styl: 555088-081
cena: $160