Proponowany post

Air Jordan 1 High OG 'Dark Mocha' - Zapowiedź

10 wrzesień 2019
Air Jordan 1 High OG 'Dark Mocha' - Zapowiedź

Jordan Brand planuje coś dla wszystkich, którym nie udało się zdobyć  Travis Scott x Air Jordan 1 High OG TS SP. W sieci pojawiła się grafika koncepcyjna, którą udostępnili @zsneakerheadz. Przedstawia ona model Air Jordan 1 High OG w kolorystyce, która ma w pewien sposób przypominać Travisowe jedynki. Nazwa tego wariantu kolorystycznego, to 'Dark Mocha'. Prawdopodobnie nie będą one tak popularne, jak ich pierwowzór, ale i tak wyczuwamy, że będzie na nie hype, jak na większość ostatnich wydań AJ1

Katalogowy opis kolorów, jakie znajdą się na tych butach to: 'Sail/Dark Mocha-Black'. Czy układ tych barw będzie taki, jak na załączonym obrazku...tego nie wiemy, ale nie mamy nic przeciwko. Spodziewamy się, że cholewka będzie wykonana klasycznie, czyli ze skóry, choć nie można wykluczyć innych materiałów, jak zamsz, czy nubuk. Obstawiamy też, ze w tym wydaniu Swoosh będzie w "normalnym" kierunku. Pozostaje nam jedynie czekać na pojawienie się pierwszych zdjęć, które odpowiedzą na wiele pytań, w tym, czy zapowiadane Air Jordan 1 będą miały do siebie przypisaną jakąś historię. Przyznamy, że jesteśmy nimi podekscytowani i czekamy na kolejne newsy z niecierpliwością. Oczywiście, jak tylko będzie wiadomo coś więcej, od razu damy Wam znać. 

W tej chwili wiadomo tylko tyle, że buty mają pojawić się w sprzedaży w czerwcu 2020 roku. Piszcie w komentarzach, co sądzicie o Air Jordan 1 High OG 'Dark Mocha'. Naszym zdaniem to fajnie, że dostaniemy podobne buty, które (mamy nadzieję) będzie dużo łatwiej zdobyć. 
Air Jordan 1 High OG
kolor: Sail/Dark Mocha-Black
styl: 555088-120
cena: $160