Proponowany post

Air Jordan 1 High OG 'Dynamic Yellow' - Zapowiedź

15 kwiecień 2019
Air Jordan 1 High OG 'Dynamic Yellow' - Zapowiedź

Szykują nam się kolejne jedynki! Na dobry początek nowego tygodnia mamy dla Was zapowiedź Air Jordan 1 High OG w kolorystyce, którą na razie nazwano 'Dynamic Yellow'. W tej chwili dostępne jest tylko jedno ujęcie tych butów, ale możemy na nim zobaczyć całkiem sporo i daje ono nam pewien obraz tego, co nasz czeka, a zapowiada się interesująco. Te nowe jedynki mają pojawić się w sprzedaży jeszcze w tym roku.

Cholewka wykonana jest ze skóry, którą tutaj widzimy w kolorze czarnym i bałym. Układ tych barw jest taki sam, jak w klasycznych 'Black/White'...swoją drogą to kolejny, po wersji 'Panda' swego rodzaju remix tej OGsowej kolorystyki. Wygląda na to, że jakość materiałów, z których wykonane są te buty, będzie bardzo dobra, a przynajmniej taką mamy nadzieję. Interesująco prezentują się tutaj czerwone przeszycia oraz jaskrawy, żółty Swoosh, który bardzo wyraźnie odcina się od całości. Ciekawe, czy w tym kolorze  będą jeszcze jakieś inne elementy...może "Wings Logo", którego na razie nie widzimy, lub "Nike Air Na języku...zobaczymy. Skoro już o języku mowa, to widać, że będzie to czarny nylon. Jeśli przyjrzycie się uważnie, to w prawym dolnym rogu, dojrzycie kawałek czarnego midsole'a. 
To w zasadzie tyle, co możemy w tej chwili powiedzieć na temat tych butów. Więcej dowiemy się, gdy pojawią się nowe zdjęcia, ale może to być kolejne fajne wydanie AJ1. 

Szczegóły dotyczące premiery Air Jordan 1 High OG 'Dynamic Yellow' nie są jeszcze znane, ale mówi się, że buty trafią do sklepów w lipcu. Jak tylko dowiemy się czegoś więcej, od razu damy Wam znać, dlatego zaglądajcie regularnie na naszą stronę. 
Air Jordan 1 Retro High OG
kolor: White/Black-University Red-Dynamic Yellow
styl: 555088-170
cena: $160