Air Jordan 1 High OG “Electro Orange” w pełnej okazałości

15 marzec 2021
Air Jordan 1 High OG “Electro Orange” w pełnej okazałości

W ramach letniego lineup'u od Jordan Brand dostaniemy kilka ciekawych kolorystyk klasycznych sylwetek. Jedną z nich oczywiście są kultowe Air Jordan 1 w najbardziej pożądanej wersji High OG. 

Konkretnie chodzi o tytułowe Air Jordan 1 High OG “Electro Orange”, które w takich punktach z oryginalnymi Jordanami, jak Warsaw Sneaker Store czy Sklepach Koszykarza zobaczymy dokładnie 17 lipca. Buty wykonane są z tego, co zagorzali Jordanheadzi lubią najbardziej, czyli mięsistej skóry naturalnej typu grain leather o delikatnej strukturze z dodatkiem nylonu na języku, który poprawia komfort podczas użytkowania. Bazę zabarwiono na biel z dodatkiem czerni zablokowanej na przodzie tak, jak w sylwetkach 'Black Toe' z kontrastującą pomarańczą w klimacie 'Shattered Backboard' na kołnierzu czy spodzie jasnej podeszwy. To wszystko spowodować może całkiem spore zainteresowanie właśnie tą kolorystyką. 

Szczegóły premiery Air Jordan 1 High OG “Electro Orange”

Tak jak wspominaliśmy, buty w sprzedaży zobaczycie dokładnie 17 lipca. Szukajcie ich w wyżej wspomnianych sklepach. Sugerowana cena detaliczna wyniesie 170$.


Air Jordan 1 High OG “Electro Orange”
Kolor: White/Electro Orange-Black
Kod SKU: 555088-180
Data premiery: 17 lipca, 2021
Cena: $170