Proponowany post

Air Jordan 1 High OG “Electro Orange” z bliska

24 marzec 2021
Air Jordan 1 High OG “Electro Orange” z bliska

Air Jordan 1 High OG to wciąż chodliwy towar, co oczywiście widzi ich producent co chwilę serwując nam mniej lub bardziej udane wersje, które i tak znikają z półek takich sklepów jak Warsaw Sneaker Store czy Sklep Koszykarza. Taka paradoksalnie jest właśnie magia średnio wygodnego modelu z 1985 roku, wokół którego nakręcono ogromny hype.

Jedną z nadchodzących, naszym zdaniem mimo wszystko naprawdę ciekawych kolorystyk, które dokładnie 17 lipca zadebiutują w wyżej wymienionych sklepach są tytułowe Air Jordan 1 High OG “Electro Orange”. Oczywiście o butach wspominaliśmy już jakiś czas temu, ale z racji pojawienia się kolejnej porcji naprawdę dokładnych zdjęć warto przyjrzeć się im raz jeszcze. Nowa kolorystyka daje nam to, co najbardziej lubimy w jedynkach, czyli wykonaną ze skóry wysoką cholewkę z poprawiającym komfort użytkowania nylonowym językiem. Naszym zdaniem, jeżeli o Air Jordan 1 chodzi, to właśnie w tym zestawie materiałów wyglądają i czują się najlepiej. Kolorystycznie postawiono na motyw znany z 'Black Toe', czyli część mugduardu, język i kołnierz, przez który przepleciono sznurówki podkreślono czernią, a pozostałe elementy wykończono śnieżną bielą z dodatkiem kontrastującej pomarańczy o odcieniu 'Electro Orange' na kołnierzu, spodzie jasnej podeszwy oraz metce na języku. Całość prezentuje się naprawdę dobrze i jesteśmy w 100% przekonani, że buty ze względu na 'Shattered Backboardowy' klimat cieszyć się będą sporą popularnością.

Szczegóły premiery Air Jordan 1 High OG “Electro Orange”

Tak jak wspomnieliśmy, buty na rynku zadebiutują dokładnie 17 lipca. Ich sugerowana cena detaliczna wyniesie równowartość 170$. Szukajcie ich w wyżej wymienionych sklepach.

Air Jordan 1 High OG “Electro Orange”
Kolor: White/Electro Orange-Black
Kod SKU: 555088-180
Data premiery: 17 lipca, 2021
Cena: $170