Proponowany post

Air Jordan 1 High OG 'First Class Flight' Mają Datę Premiery

20 sierpień 2019
Air Jordan 1 High OG 'First Class Flight' Mają Datę Premiery

Doczekaliśmy się! Razem z porcją nowych zdjęć pojawiła się informacja o dacie premiery zapowiadanych już od jakiegoś czasu Air Jordan 1 High OG w kolorystyce 'First Class Flight'. Podamy Wam ją na końcu tego wpisu. Do tego wydania jedynek mamy dość dziwne nastawienie. Najpierw podobały nam się średnio, potem trochę bardziej, a teraz...już sami nie wiemy. Niby prezentują się fajnie, ale coś jakby nam w nich nie pasuje. Ostateczną decyzję podejmiemy prawdopodobnie dopiero wtedy, gdy trafią one w nasze ręce i będziemy je mogli na spokojnie i dokładnie sprawdzić. 

Cholewka tego wydania Air Jordan 1 wykonana jest z białej, perforowanej skóry...i to chyba właśnie to nam tu nie siedzi. Z kolei bardzo podobają nam się ozdoby w postaci kodów kreskowych oraz symboli recyklingu z liczbą "23", czy napisu "First Class Flight". Na pięcie pod kodem kreskowym wypisane są statystyki Jordana; 32,292 to ilość zdobytych punktów, 6,672 to liczba zbiórek. a Znaczki, kody i symbole są odniesieniem działu wysyłek marki Jordan. Po zewnętrznej stronie umieszczono też mały autograf Michaela Jordana. Białą cholewkę zestawiono z jasnym odcieniem koloru żółtego, który znajdziemy na kołnierzu, Swooshu po wewnętrznej stronie i na podeszwie zewnętrznej. Żółta jest też metka na języku, gdzie na czarno zaznaczono branding "Nike Air". Oczywiście nie brakuje klasycznego  skrzydlatego logo "Air Jordan".  Całość stoi na białej podeszwie środkowej i żółtym outsole'u.

Ok, teraz najważniejsza informacja. Premiera Air Jordan 1 High OG 'First Class Flight' zaplanowana została na 26 września. Buty będzie można kupić na stronie producenta, ale spodziewamy się, że znajdą się one też w ofercie Sklepu Koszykarza i warszawskiego KICKS Store. Jak myślicie, będzie to kolejny popularny drop jedynek, czy raczej to wydanie będzie siedziało na pułkach? Dajcie nam znać w komentarzach. 
Air Jordan 1 Retro High OG 'First Class Flight'
kolor: White/Dynamic Yellow-Black
styl: 555088-170
cena: $160