Proponowany post

Air Jordan 1 High OG 'Gold Toe' - Oficjalne Zdjęcia

01 luty 2018
Air Jordan 1 High OG 'Gold Toe' - Oficjalne Zdjęcia

Jakiś czas temu pisaliśmy na temat Air Jordan 1 High OG "Gold Toe". Wówczas podaliśmy Wam informację, że buty pojawią się w sprzedaży 15 stycznia. Tak się jednak nie stało, a data premiery została przesunięta na luty. Mamy dla Was porcję oficjalnych zdjęć tych jedynek. 

Zgodnie z tym, co pisaliśmy we wcześniejszym tekście, cholewka "Gold Toe" wykonana jest ze skóry lakierowanej. Buty łączą w sobie kolory czarny, biały i złoty i wyglądają bardzo podobnie do wydania Air Jordan 1 High OG "Top 3 Gold". Głowna różnica pomiędzy oboma wydaniami jest taka, że "Gold Toe" mają symetryczny układ kolorów, gdzie oba toe boxy są pomalowane na czarno-złoto, oba języki i obie podeszwy zewnętrzne są czarne.  W zestawie ,Jordan Brand dodaje aż cztery komplety sznurowadeł we wszystkich kolorach występujących na butach. 

Premiera Air Jordan 1 High OG "Gold Toe" przewidziana jest na piątek, 16 lutego. Niestety według informacji, jakie posiadamy, buty mają być dostępne jedynie w wybranych sklepach. Miejmy jednak nadzieję, żę ludziom z KICKS Store uda się upolować kilka par.


jordan

 

Tagi: -