Proponowany post

Oto nowe Nike Dunk Low z kolekcji “N7”

W niecodziennym wykonczeniu.

Air Jordan 1 High OG 'Hyper Royal' Na Pierwszych Fotach

11 grudzień 2020
Air Jordan 1 High OG 'Hyper Royal' Na Pierwszych Fotach

Ostatnie miesiące to czas, kiedy Jordan Brand nie bierze jeńców, jeśli chodzi o nasze fundusze i dosłownie co chwilę serwuje nam coś, co mocno uszczupli nasz domowy budżet. Nie ma tygodnia, kiedy na półkach takich sklepów jak chociażby Warsaw Sneaker Store czy SNKRS App nie dropiłyby żadne Jordany, co oczywiście niektórych sneakerheadów chcących posiadać wszystko w imię zasady 'wychodzą - biorę' doprowadzić może do białej gorączki. Nic nie wskazuje na to, że cokolwiek na ten temat miałoby się zmienić.

Dziś mamy dla Was pierwszą porcję kilku dalej średniej jakości zdjęć nadchodzących Air Jordan 1 High OG w nowej kolorystyce 'Hyper Royal' utrzymanej w stylu pomiędzy retro, a vintage, które nieco zobrazują nam to, czego w dniu premiery 17 kwietnia możemy się spodziewać. Wysoka, chroniąca nasze kostki cholewka z wysuniętym ku górze kołnierzem wykonana jest z połączenia białej skóry licowej na toeboxie i panelach bocznych, szarym Swooshem i górą oraz niebieskim, przecieranym materiałem, który wygląda jakby buty były już schodzone i podniszczone, co oczywiście nadaje im unikalnego charaktery stylu vintage. Całość stoi na płaskiej podeszwie z białej gumy z mysim spodem pasujący do detali na cholewce. Buty standardowo wyprodukowano w Chinach, o czym informuje nas metka na języku.

Szczegóły premiery Air Jordan 1 High OG 'Hyper Royal' 

Sprzedaż butów ruszy dokładnie 17 kwietnia, a znajdziecie je chociażby w Warsaw Sneaker Store czy SNKRS App, o czym zdążyliśmy Wam już wspomnieć.

Air Jordan 1 High OG “Hyper Royal”
Kolor: Hyper Royal/Light Smoke Grey-White
Kod: 555088-402
Data premiery: 17 kwietnia, 2021
Cena: $170


Sprawdź również: Kolejne Zdjęcia Air Jordan 1 High OG 'University Blue' Tylko Podgrzewają Atmosferę Przed Ich Premierą
Jordan