Proponowany post

Air Jordan 1 High OG 'Hyper Royal' - Zapowiedź Nowej Kolorystyki

29 maj 2020
Air Jordan 1 High OG 'Hyper Royal' - Zapowiedź Nowej Kolorystyki

Jest kilka takich modeli sneakersów, których nikomu nie trzeba przedstawiać. Zaliczamy do nich, chociażby Air Force 1, Air Max 1, Dunk czy oczywiście Air Jordan 1, które ciężko pomylić z jakimkolwiek innym butem. Model ten zadebiutował na rynku w 1985 roku i od tamtej pory jest ikoną zarówno sportu, jak i pop kultury. 

Niektórych fanów kultowych jedynek, a w zasadzie ich portfele mocno denerwuje fakt, że model ten niemal co chwilę w coraz to nowszej wersji kolorystycznej trafia do sprzedaży i gdyby jak bajkowe pokemony 'chciałoby się mieć je wszystkie', można pójść z przysłowiowymi torbami. Przy okazji zastanówmy się, czy przypadkiem Jordan Brand nie obrało tej samej strategii na ich sprzedaż co Kanye West i adidas? Przecież obydwie sylwetki dosłownie zalały rynek i w tym przypadku liczy się tylko kasa, bo przecież nic nie wskazuje na to, żeby popularność zarówno Yeezy, jaki i AJ1 miała się z jakiegoś powodu zmniejszyć. Z tej też okazji designerzy z Oregonu wycisną z naszych portfeli ostatnie soki, a idealnym na to przykładem jest zapowiedź Air Jordan 1 High OG w nowej kolorystyce 'Hyper Royal'. Na ten moment światło dzienne nie ujrzały żadne zdradzające ich wygląd foty, a my możemy jednie posiłkować się mock upem stworzonym przez zsneakerheadz  Buty ubrane będą w taki schemat kolorów: Hyper Royal/Light Smoke Grey-White, który musimy przyznać szczerze, nam osobiście średnio się podoba, ale wszytko może się zmienić z dniem, kiedy faktycznie ujrzą one światło dzienne. 

Na więcej informacji musimy jednak poczekać, ponieważ premiera butów przewidziana jest na 2021 rok, a dokładnie wiosnę. Jeżeli chodzi o dostępność, to szukajcie ich między innymi w WS2 czy Sklepie Koszykarza.


Air Jordan 1 High OG
Kolor: Hyper Royal/Light Smoke Grey-White
Styl: 555088-402
Data: wiosna 2021
Cena: $170

Jordan