Proponowany post

Nike Zoom Freak 1 'Atmosphere Grey'

Oficjalne zdjęcia...a przynajmniej ich część.

Air Jordan 1 High OG 'Metallic Purple' - Zapowiedź

23 maj 2018
Air Jordan 1 High OG 'Metallic Purple' - Zapowiedź

Marka Jordan postanowiła kontynuować pomysł z przywróceniem Air Jordan 1 z serii 'Metallic'. W zeszłym roku mieliśmy okazję widzieć w sklepach wersję 'Metallic Red', a wcześniej 'Metallic Navy'. Przyszedł czas na wariant z fioletem. Wszystkie te kolorystyki należą rodziny OG z 1985 roku, w której skład wchodziły jeszcze kolory zielony, pomarańczowy i bordowy (oraz dwa wymienione w poprzednim zdaniu). Nie będzie to pierwszy raz, kiedy 'Metallic Purple' będą miały swoją re-edycję. Poprzednio miało to miejsce w 2009 roku, a buty różniły się od wersji oryginalnej tym, że miały skórzany język i wyszytego Jumpmanan z tyłu. Teraz spodziewamy się, że nowe wydanie będzie zbliżone do pierwowzoru.

Prawdopodobnie dostaniemy niemalże identyczny produkt co ostatnie wydania Air Jordan 1 'Metallic'. Biała cholewka wykonana z całkiem przyzwoitej skóry ozodbiona będzie metalicznymi akcentami w kolorze fioletowym. Do tego branding "Nike Air" na nylonowym języku. Biały midsole i fioletowy outsole. Czysto, ładnie i przyjemnie. W zestawie powinny znaleźć się też dwa komplety sznurowadeł. Oczywiście nie ma jeszcze dostępnych żadnych zdjęć, ale nie wydaje nam się, żeby buty miały wyglądać inaczej. Ujęcie poniżej przedstawia wydanie z 2009 roku.

Dokładna data premiery Air Jordan 1 High OG 'Metallic Purple' nie została jeszcze podana. Mówi się jednak, że buty pojawią się w sprzedaży na jesieni. Jak tylko pojawią się jakieś informacje na ten temat to bezzwłocznie damy Wam znać. Zaglądajcie na naszą stronę regularnie.