Proponowany post

Air Jordan 1 High OG 'Michigan' PE

27 kwiecień 2020
Air Jordan 1 High OG 'Michigan' PE

Na to czekaliśmy! Choć niestety musimy obejść się jedynie smakiem. W sieci pojawiły się w końcu zdjęcia ekskluzywnej wersji modelu Air Jordan 1 High OG z tak zwanego "Exotic packu". Tym razem chodzi o uczelnię Michigan, której od kilku lat partnerem jest Jordan Brand. Wcześniej pokazywaliśmy Wam wersje dla uczelni North Carolina, Florida czy Oklahoma. Jednak kombinacja barw uczelni Michigan zawsze wywoływała u nas ciarki.

Cholewka zbudowana jest z tych samych materiałów, co wersja dla innych szkół. Mamy tu połączenie koloru żółtego, który pokrył tylną część, Swoosha i górną część toe boxa. Uzupełnieniem są białe, boczne panele i granatowe elementy o ciekawej, zwierzęcej fakturze. Buty mają woskowane sznurowadła i nylonowe języki na których umieszczono emblemat uczelni Michigan i branding "Nike Air". Upper osadzony jest na białej podeszwie środkowej i żółtym outsoleu. My oceniamy to wydanie w skali 10/10, a Wy?

Oczywiście nie mamy co liczyć na to, że Air jordan 1 High OG 'Michigan' PE zasilą kolekcję zwykłych zbieraczy kicksów. Wielka szkoda, bo bardzo byśmy chcieli. Pozostaje nam jedynie czekać, aż amerykańska marka wypuści podobną kolorystykę. Bardzo na to liczymy. Patrząc jednak, na ilość jedynek, jaka pojawia się na rynku w ostatnim czasie, jest na to szansa. Zerknijcie na poniższe zdjęcia  i dajcie nam znać, jak oceniacie te jedynki.


zasilą naszą kolekcję.