Proponowany post

Air Jordan 1 High OG NRG 'No L's' - Zapowiedź

13 wrzesień 2018
Air Jordan 1 High OG NRG 'No L's' - Zapowiedź

W zeszłym tygodniu pisaliśmy o tajemniczych zdjęciach, na których było widać kilka kolorystyk Air Jordan 1 High OG w trochę zmienionej, nowej odsłonie. Jeśli z jakichś przyczyn ominął Was tamten post, możecie go sprawdzić klikając, tutaj. Dziś mamy dla Was porcję kolejnych zdjęć jednej z tych wersji jordanów jedynek, dowiedzieliśmy się też, że należą one do niedawno rozpoczętej przez markę serii NRG. 

Sam kształt i rodzaj materiałów,  jakich wykonane są omawiane Air Jordan 1, są bardzo klasyczne. Mamy tutaj skórzaną cholewkę, która łączy trzy, bardzo fajnie skomponowane kolory; czarny, biały i żółty. Do tego mamy czarny, nylonowy język, standardowy biały midsole i żółty outsole. Nowymi i ciekawymi elementami, które pojawiają się w tej wersji, są liczne napisy, które znajdziemy na  butach. Na języku mamy metki "Wear Me", nieco niżej w okolicy toe boxa "Please Crease" nawiązujące do tego, że właśnie w tym miejscu jedynki ulegają deformacji po dosłownie kilku wyjściach. Na pięcie umieszczono ogromne "No Photos", natomiast wewnątrz mamy informacje: "Sorry, This pair is not numbered" i "General Release". Naszym ulubionym jest jednak "Not For Reseal", w tylnej części podeszwy. Fabrycznie, buty będą miały zamontowane czarne sznurowadła, ale w zestawie będzie też żółty komplet. 

Obecnie nie znamy żadnych szczegółów dotyczących premiery tych butów, ale pewne źródła podają, że Air Jordan 1 High OG NRG 'No L's' mają pojawić się w sprzedaży w grudniu tego roku. Informacje o tym releasie powinny pojawić się niedługo razem z nowymi zdjęciami. Czekamy z niecierpliwością. Obstawiamy, że będzie to kolejne bardzo mocne wydanie jedynek, które od jakiegoś czasu przeżywają swój renesans. Co sądzicie o tych Air Jordan 1? Będą miały takie wzięcie jak inne popularne tegoroczne wydania, miedzy innymi 'Yellow Orche', 'Bred Toe' czy 'Nigel Sylvester'?
Air Jordan 1 Retro High OG NRG
kolor: Sail/Black-Varsity Maize
styl: 861428-107
cena: $160