Proponowany post

Air Jordan 1 High OG NRG 'Not For Reseale' Varsity Maze - Data premiery

13 listopad 2018
Air Jordan 1 High OG NRG 'Not For Reseale' Varsity Maze - Data premiery

Znamy dokładną datę premiery Air Jordan 1 High OG NRG 'Not For Reseale' w wersji Varsity Maze. Buty pojawią się w sprzedaży jeszcze w tym miesiącu, a wcześniej mówiło się, że będzie to grudniowy drop. Od ostatniego razu, kiedy o nich pisaliśmy, zmienił się też pseudonim tej wersji jedynek. Wcześniej nazwano je 'No L's', ale chyba w związku z tym, że zdecydowana większość zaliczyła jednak "L" przy okazji premiery wariantu 'Varsity Red', postanowiono nadać im inną nazwę.
Niestety nie mamy dla Was, żadnych nowych zdjęć, dlatego pod spodem możecie jeszcze raz zobaczyć serię tych oficjalnych ujęć od Jordan Brand plus te, które krążyły po sieci już od jakiegoś czasu.

Buty mają cholewkę wykonaną ze skóry, która w tym wypadku łączy kolory czarny, biały i żółty. W zasadzie mamy tutaj do czynienia z klasyczną, jedynkową konstrukcją. Znajdziemy jednak tutaj liczne napisy, które umieszczono w różnych miejscach. Na czarnym, nylonowym języku znajdziemy "Wear Me", zachęcające do tego, by jednak założyć te buty i w nich chodzić. Nieco niżej zaraz przy granicy języka z toe boxem mamy "Please Crease". Na piętach umieszczono ogromne "No Photos", natomiast wewnątrz mamy informacje: "Sorry, This Pair is Not numbered" oraz "General Release", a na wkładkach "No L's". Na białym midsoleu jest jeszcze informacja "Not For Resale", którą raczej ignorują wszyscy resalerzy.

Premiera Air Jordan 1 High OG NRG 'Not For Reseale' Varsity Maze przewidziana jest, uwaga na jutro. Buty z pewnością będą dostępne za pośrednictwem aplikacji Nike SNEAKRS, choć na razie nie wyświetlają się w zakładce "nadchodzące". Kto z Was planuje na nie polować?


Air Jordan 1 Retro High OG NRG
kolor: Sail/Black-Varsity Maize
styl: 861428-107
cena: $160