Proponowany post

Air Jordan 1 High OG 'Obsidian' Mają Nową Datę Premiery

09 lipiec 2019
Air Jordan 1 High OG 'Obsidian' Mają Nową Datę Premiery

Z nieznanych nam przyczyn amerykańska marka postanowiła przesunąć premierę Air Jordan 1 High OG w kolorystyce 'Obsidian'. Nie będziemy wnikali w powody takiego posunięcia, tylko przyjmujemy je do wiadomości i aktualizujemy nasz tenisufkowy kalendarz premier. Razem z informacją o nowej dacie, którą podamy na samym końcu tego wpisu, mamy dla Was kilka nowych zdjęć omawianych jedynek. 

Cholewka Air Jordan 1 High OG 'Obsidian' wykonana jest klasycznie ze skóry. Układ kolorów jest bardzo podobny do tego z damskiego wydania Air Jordan 1 'UNC Patent Leather' z początku roku. Mamy tutaj połączenie kolorów granatowego, błękitnego, które w środkowej części uzupełnia barwa "sail". Buty mają jasny, nylonowy język, na którego szczycie widać metkę z brandingiem "Nike Air". Na kołnierzu nie brakuje oczywiście charakterystycznego "Wings Logo", które w tym wydaniu jest tłoczone i wypełnione kolorem granatowym. Upper osadzony jest na jasnej podeszwie środkowej i granatowym outsole'u. Nowie zdjęcia niestety nie odpowiedziały na nasze pytanie, czy do butów przewidziane są dodatkowe sznurowadła. Przekonamy się o tym, chyba dopiero wtedy, gdy sami wyjmiemy te buty z pudełka.

Nowa data premiery Air Jordan 1 High OG 'Obsidian' to 31 sierpnia. Buty będzie można kupić, między innymi w warszawskim KICKS Store i Sklepie Koszykarza. My już nie możemy doczekać się tego dropu. Jedynki 'Obsidiany' to prosty wariant kolorystyczny, ale naszym zdaniem buty będą bardzo fajnie prezentowały się na nogach i będą dobrym uzupełnieniem kolekcji. Zgadzacie się z nami, czy może ta kolorystyka w ogóle do Was nie trafia? Dajcie nam znać w komentarzach. 


Air Jordan 1 Retro High OG 'Obsidian'
kolor: Sail/Obsidian-University Blue
styl: 555088-140
cena: $160