Proponowany post

Air Jordan 1 High OG 'Panda' - Zapowiedź

19 luty 2019
Air Jordan 1 High OG 'Panda' - Zapowiedź

Kilka dni temu po sieci zaczęła krążyć fotka, na której uwiecznione są Air Jordan 1 High OG w dobrze znanej nam kolorystyce 'Black/White'. Zdjęcie nie było zbyt wyraźne, przez co niektórzy zaczęli myśleć, że może to być zapowiedź, powrotu tej jednej z oryginalnych kolorystyk, którą ostatni raz można było kupić w 2014 roku. Prawda jest jednak nieco inna. Omawiane jedynki owszem przypominają klasyki, maja taki sam układ kolorów, ale ich cholewka wykonana jest z innych materiałów, co potwierdzają nowe fotki.

Czarne elementy; Swoosh, pięta, część kołnierza i toe boxa pokryte są włochatym materiałem, a nie skórą tak jak w oryginale. Taka imitacja sierści pojawiała się już na kilku innych modelach od Jordan Brand. Naszym zdaniem wygląda to średnio, ale najwyraźniej projektanci uznali, że takie rozwiązanie spodoba się sneakerheadom. Pozostała część cholewki to biała skóra, która wygląda na materiał niezłej jakości. Biały, nylonowy język zwieńczony jest metką z brandingiem "Nike Air". Całość stoi na białym midsole'u i czarnej podeszwie zewnętrznej. Dzięki połączeniu materiałów i kolorów, buty zyskały miano 'Panda'...co akurat nam się podoba. 

Jesteśmy bardzo ciekawi, jakie są wasze odczucia odnośnie tych butów. W komentarzach dajcie nam znać, jak podobają Wam się Air Jordan 1 High OG w kolorystyce 'Panda', a może tak jak nam jesteście do nich średnio nastawieni?  Jeśli chodzi o premierę, to jedynki 'Panda' mają trafić do sprzedaży w kwietniu. Dokładną datę powinniśmy poznać wkrótce.


Tagi: jumpman23,