Proponowany post

Air Jordan 1 High OG 'Particle Grey' - Zapowiedź

17 wrzesień 2019
Air Jordan 1 High OG 'Particle Grey' - Zapowiedź

Jordan Brand chyba naprawdę chce wycisnąć z jedynek wszystko, co się da. Mamy dla Was kolejną zapowiedź przyszłorocznego wydania modelu Air Jordan 1 High OG. Nie wiemy, jak Wy ale my powoli zaczynamy odczuwać pewnego rodzaju jedynkowy przesyt...pomimo tego, że jest to jeden z naszych ulubionych modeli z sygnowanej linii Michaela Jordana. Kolorystyka będzie nosiła nazwę 'Particle Grey'. Niestety nie wiadomo jeszcze, jak dokładnie będą wyglądały te buty, ale z pomocą przychodzą nam niezawodni @zsnekkerheadz ze swoimi grafikami koncepcyjnymi.

Cholewka butów będzie kombinacją następujących kolorów: "White/Particle Grey-Varsity Red-Black". Jaki będzie układ tych barw...tego nie wiemy, bardzo możliwe, że taki, jak na załączonym obrazku. Należy się spodziewać, że buty będą wykonane ze skóry, choć nie można wykluczyć też innych materiałów. Wszystko powinno wyjaśnić się w ciągu kilku najbliższych tygodni. Obstawiamy, że pierwsze zdjęcia tej i pozostałych zapowiadanych na przyszły rok wersji Air Jordan 1 High OG, już wkrótce pojawią się w sieci. 

Premiera Air Jordan 1 High OG w kolorystyce 'Particle Grey' zaplanowana została na wrzesień 2020. Bez wątpienia będziemy jeszcze pisali o tych butach, dlatego zaglądajcie na tenisufki.eu w celu uzyskania najświeższych informacji.
Air Jordan 1 High OG
kolor: White/Particle Grey-Varsity Red-Black
styl: 555088-126
cena: $160