Proponowany post

Air Jordan 1 High OG 'Pine Green' - Oficjalne Zdjęcia

14 wrzesień 2018
Air Jordan 1 High OG 'Pine Green' - Oficjalne Zdjęcia

Podobnie, jak w przypadku Air Jordan 1 High OG 'Court Purple', tak i premiera 'Pine Green' zbliża się wielkimi. Jesteśmy bardzo podekscytowani, bo zapowiada się kolejne, bardzo mocne wydanie Air Jordan 1. Buty pojawią się w sprzedaży już w przyszłym tygodniu. Dziś mamy mamy dla Was porcję oficjalnych zdjęć prosto od Jordan Brand. 

Air Jordan 1 High OG 'Pine Green' to wersja jedynek nawiązująca do tegorocznych 'Bred Toe'. Mamy tutaj te same materiały, czyli skórzaną cholewkę, którą ubrano w kolory czarny, zielony i sail. Wygląda to nieźle, starszym jordanheadom mogą się one kojarzyć z Air Jordan 1 'Boston Celtics' z Packu Defining Moments z 2009 roku. Tak, jak większość ostatnich wydań Air Jordan 1, 'Pine Green' będą miały w zestawie dwa komplety sznurowadeł, czarne i zielone. Naszym zdaniem jest to musthave dla wszystkich fanów Boston Celtics, bo buty idealnie pasują do strojów tej drużyny. 

Pamiętajcie, premiera Air Jordan 1 High OG 'Pine Grren' odbędzie się 22 września! W tej chwili nie mamy informacji, czy buty znajdą się w ofercie polskich retailerów, bardzo możliwe, że dojadą one do takich sklepów jak KICKS Store, Sklep Koszykarza czy Warsaw Sneaker Store. Jak tylko się czegoś dowiemy, od razu będziemy Was informowali. Zaglądajcie na naszą stronę i nasz profil na facebooku.Air Jordan 1 Retro High OG
kolor: Pine Green/Sail-Black
styl: 555088-302
cena: $160Tagi: jumpman23,