Proponowany post

Air Jordan 1 High OG 'Pollen' - Zapowiedź Nowej Kolorystyki + Data Premiery

07 styczeń 2021
Air Jordan 1 High OG 'Pollen' - Zapowiedź Nowej Kolorystyki + Data Premiery

Air Jordan 1 to nieodłączny, fundamentalny wręcz element sneakersowego świata, który na rynku pojawił się w 1985 roku. Od tamtego momentu wielka Jordanowa machina nieustannie prze do przodu i nic nie jest w stanie jej zatrzymać. Czy to performance'owy odłam specjalizujący się w produkcji technologicznie zaawansowanego sprzętu, czy też dział retro - wszyscy mają pełne ręce roboty.

Oczywiście najbardziej znaną i hajpową sylwetką z całej linii Jordan Brand jest oczywiście pierwszy sygnowany model butów wybitnego gracza NBA Michaela Jordana - Air Jordan 1, który jak doskonale już wiecie, na rynku zadebiutował w 1985 roku. Z tego też względu Jordan Brand szczególną uwagę przykłada do ich produkcji, nowe jedynki pojawiają się stosunkowo często, a odpowiednio wcześniej nakręcana spirala hype'u powoduje, że buty znikają ze sklepowych półek niczym świeże bułeczki. Czy tak samo będzie w przypadku nadchodzących Air Jordan 1 High OG 'Pollen'? Oczywiście, że tak? Część z Was zapewne zapyta -  dlaczego? Odpowiedź jest banalnie prosta. Buty swoim wyglądem/kolorystyką mocno przypominają hajpowe wydanie Nike Dunk 'Wu Tang Clan', czy też Nike Dunk High SP 'Varsity Maize', który niedawno doczekały się swojej re-edycji. Uwierzcie nam, to wystarczy, aby nadchodzące jedynki cieszyły się sporym zainteresowaniem. Buty charakteryzuje żółto-czarna cholewka z jasnym spodem, a według najnowszych doniesień nylonowy język zdobić ma taka sama jak w przypadku wersji 'Bio Hack' zygzakowato przyszyta metka w białym kolorze. 

Szczegóły premiery Air Jordan 1 High OG 'Pollen' 

Nowe Air Jordan 1 High OG 'Pollen' w sprzedaży w takich wyselekcjonowanych sklepach z oryginalnymi jordanami jak Sklep Koszykarza czy Warsaw Sneaker Store zobaczymy 21 sierpnia. Sugerowana cena detaliczna wyniesie 170$.

Air Jordan 1 High OG “Pollen”
Kolor: Pollen/Black-White
Kod: 555088-701
Data: 21 sierpnia, 2021
Cena: $170


Jordan