Proponowany post

Air Jordan 1 High OG 'Rookie Of The Year' - Pierwsze Zdjęcie

26 lipiec 2018
Air Jordan 1 High OG 'Rookie Of The Year' - Pierwsze Zdjęcie

Jakiś czas temu na naszej stronie mogliście zobaczyć zapowiedź Air Jordan 1 High OG w kolorystyce 'Rookie Of The Year'. Wówczas dysponowaliśmy jedynie grafiką, która przewidywała, jak te buty będą wyglądały. Dziś mamy ich pierwsze zdjęcie i nie będziemy ukrywali, że jesteśmy bardzo mile zaskoczeni. Inspiracją dla tej nowej kolorystyki jest ubranie, w jakim MJ odbierał nagrodę dla najlepszego debiutanta.  Mike miał wtedy na sobie brązową koszulę i to właśnie ona jest motywem przewodnim. 

Cholewka butów wykonana jest z połączenia brązowego zamszu i białej skóry, do tego biały, nylonowy język z brandingiem Nike Air.  Efek jest bardzo fajny, wygląda też na to, że jakość tych materiałów będzie odpowiednia. Górna część cholewki to czarna skóra, a nowością jest, że można będzie odchylić pasek przy kołnierzu, pod którym ukryta jest jakaś sentencja. Niestety w tej chwili nie jesteśmy w stanie jej przeczytać. Możliwe, że będzie to cześć krótkiego wystąpienia Jordana chwilę po odebraniu statuetki debiutanta roku. Ciekawe, czy jeszcze jakieś inne niespodzianki znajdziemy na butach i czy w komplecie będą dodatkowe zestawy sznurowadeł. Pytań jest sporo, ale odpowiedzi powinniśmy poznać niebawem. Jedno jest pewne, szykuje nam się kolejna, bardzo gorąca premiera jedynek. 

Dokładna data premiery w dalszym ciągu nie jest znana, ale Air Jordan 1 High OG 'Rookie Of The Year' mają pojawić się w sprzedaży w październiku. O dostępności w polskich sklepach będziemy jeszcze pisali, ale prawdopodobnie buty znajdą się w ofercie, między innymi KICKS Store czy Sklepu Koszykarza
Air Jordan 1 High OG 'Rookie Of The Year'
styl: 555088-700
cena: $160