Proponowany post

Air Jordan 1 High OG 'Rookie Of The Year' - Zapowiedź

05 lipiec 2018
Air Jordan 1 High OG 'Rookie Of The Year' - Zapowiedź

Wygląda na to, że jeszcze w tym roku Jordan Brand wyjdzie do nas z kolejną propozycją modelu Air Jordan 1 High OG. Tym razem, nowa kolorystyka będzie inspirowana, historią związaną ze zdobyciem przez MJ'a nagrody dla najlepszego debiutanta. Będąc dokładnym, chodzi o ubranie, jakie Mike miał na sobie podczas odbierania trofeum. Projektanci znaleźli podobny punkt odniesienia, jak w 2016 roku przy okazji Air Jordan 1 High OG 'Letterman'

Prawdopodobnie buty będa wyglądały tak, jak na grafice poniżej. Niestety po raz kolejny polegamy na pracy, jaką wykonał ConceptLab, albowiem nie pojawiły się jeszcze żadne fotki tych butów. Bardzo możliwe, że 'ROY' (skrót od Rookie Of The Year) będę kolejną wcieleniem 'Bred Toe'. Głównym kolorem, który ma znaleźć  się na cholewce ma być "Gold Harvest" odpowiadający koszuli, jaką Mike miał podczas wręczania nagrody. Spodziewamy się, że na butach nie zabraknie odniesień do samego tytułu najlepszego debiutanta. Prawdopodobnie na wkładkach umieszczona będzie jakaś grafika, ale o tym przekonamy się dopiero w momencie, gdy wypłyną jakiekolwiek zdjęcia. 

Nie jest znana konkretna data premiery. Informacja, jaką posiadamy, mówi że Air Jordan 1 High OG 'Rookie Of The Year' mają pojawić się w sprzedaży w październiku. Do tego czasu powinniśmy poznać wygląd tych butów i obiecujemy, że będziemy o tym pisali. Co sądzicie o takiej ilości jedynek wypuszczanych przez Jordan Brand? Jest tego ostatnio bardzo dużo i większość z kolorystyk jest naprawdę bardzo dobra...pytanie tylko, czy za chwilę będzie ich za dużo? Czekamy na Wasze komentarze.


Air Jordan 1 High OG 'Rookie Of The Year'
styl:  555088-700
cena: $160