Proponowany post

Air Jordan 1 High OG 'Shattered Backboard' 3.0 Na Nowych Zdjęciach

14 czerwiec 2019
Air Jordan 1 High OG 'Shattered Backboard' 3.0 Na Nowych Zdjęciach

Dzięki nowym ujęciom, które pojawiły się w sieci możemy jeszcze raz zerknąć na nadchodzące Air Jordan 1 High OG 'Shattered Bacboard' 3.0. Premiera butów odbędzie się dopiero w październiku, więc jest jeszcze sporo czasu, by przekonać się do tej odsłony popularnej serii, zapoczątkowanej w 2015 roku.  

Cholewka  omawianych Air Jordan 1 wykonana jest ze skóry. Projektanci postanowili wyróżnić to wydanie 'Shattered Backboard' nadając mu dziwną, pomarszczoną fakturę i połysk. Niestety nadal nie możemy się przekonać do tego rozwiązania, zdecydowanie bardziej wolelibyśmy, żeby cholewka wykonana była ze zwykłej skóry. Jeśli chodzi o kolory, to mamy tutaj połączenie czerni z kolorem pomarańczowym, a sam układ barw przypomina ten z klasycznych Air Jordan 1 'Bred'. Całość uzupełniają nylonowy język z metką "Nike Air" oraz podeszwa w stylu vintage

Premiera Air Jordan 1 High OG 'Shattered Bacboard' 3.0 została zaplanowana na 26 października. Mamy nadzieję, że buty pojawią się w ofercie któregoś z polskich retailerów, na stronie producenta lub w aplikacji SNEAKRS. Choć ta wersja 'SBB' nie jest naszym faworytem, to jesteśmy przekonani, że znajdą się na nią chętni. 


Air Jordan 1 Retro High OG
kolor: Black/Pale Vanilla-Starfish
styl: 555088-028
cena: $160