Proponowany post

Air Jordan 1 High OG 'SP Gina'

09 maj 2019
Air Jordan 1 High OG 'SP Gina'

Projektanci Jordan Brand stworzyli specjalną wersję kolorystyczną modelu Air Jordan 1 High OG, dedykowaną wieloletniej klientce butiku Shoe Palace, której profil na instagramie to @spginagotgame. To bardzo ciekawe, że (nie ukrywajmy) starsza pani doczekała się swojej wersji kultowego modelu. Buty mają trafić do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu, ale P.J. Tucker już ma swoją parę i nie omieszkał się nią pochwalić. Sporą porcję fotek mamy też od niezawodnego @hanzuying.

Cholewka tego wydania AJ1 opiera się na połączeniu dwóch klasycznych kolorów; czarnego i czerwonego. Upper zbudowany jest z nietypowego materiału, który posiada ciekawą, lekko błyszczącą teksturę. Są nim pokryte wszystkie elementy łącznie ze Swooshem. Do tego mamy czarny, nylonowy język z metką, na której nie mogło zabraknąć "Nike Air". Są też eleganckie, woskowane sznurowadła. Najfajniejszy smaczek został umieszczony na wkładce. Jest tam podobizna naszej bohaterki oraz napis "Gina". Całość stoi na czarnej podeszwie środkowej i czerwonym outsole'u. 

W tej chwili nie wiemy, jak bardzo limitowane będą prezentowane Air Jordan 1 High OG 'SP Gina'. Wiadomo jednak, że buty mają trafić do sprzedaży jeszcze w maju, ale prawdopodobnie będą dostępne jedynie w wybranych miejscach. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak Wam podobają się te jedynki. Czekamy na Wasze komentarze. 


Air Jordan Retro 1 High OG WMNS “SP Gina”
kolor: Black/Black-White-Varsity Red
Styl: CD7071-001Tagi: jumpman23,