Proponowany post

Air Jordan 1 High OG 'Turbo Green' - Oficjalne Zdjęcia

08 luty 2019
Air Jordan 1 High OG 'Turbo Green' - Oficjalne Zdjęcia

Niedawno ogłoszono, że Air Jordan 1 High OG 'Turbo Green' będą częścią kolekcji 'All-Star'. Kolorystyka jest odniesieniem do oryginalnych barw Charlotte Hornets, czyli drużyny, która jest tegorocznym gospodarzem Weekendu Gwiazd NBA. Dokładną datę premiery tych butów znamy już od jakiegoś czasu, w sieci pojawiło się też sporo zdjęć, którymi dzieliliśmy się już z Wami. Dziś mamy jednak dla Was serię oficjalnych fotek od Jordan Brand.

Cholewka wykonana jest z połączenia zielonego, lekko spranego zamszu z białą skórą, a do tego mamy delikatne, szare detale w okolicy kołnierza. Na białym, nylonowym języku znajdziemy metkę z żółto-fioletowym brandingiem "Nike Air". Ciekawą ozdobą jest napis "SP 19 Air Jordan 1 High OG" umieszczony na cholewce tuż nad łączeniem z białym midsolem. Jest to dokładnie ten sam motyw, który widzieliśmy na jedynkach 'Neutral Grey/Hyper Crimson'. Buty stoją na jasnej podeszwie środkowej w stylu vintage i szarym midsole'u. . Do butów  przewidziane są dodatkowe komplety sznurowadeł.

Premiera Air Jordan 1 High OG w kolorystyce 'Turbo Green' odbędzie się już w przyszłym tygodniu, 15 lutego. Buty będą dostępne na stronie producenta, pojawią się pewnie w aplikacji SNEAKRS. Z pewnych źródeł wiemy, że znajdą się one w ofercie warszawskiego KICKS Store. Będzie je też można kupić w Sklepie Koszykarza.


Air Jordan 1 Retro High OG
kolor: Turbo Green/White-Light Smoke Grey-Sail
styl: 555088-311
cena: $160