Proponowany post

Air Jordan 1 High OG 'Turbo Green' - Zapowiedź

04 grudzień 2018
Air Jordan 1 High OG 'Turbo Green' - Zapowiedź

Mamy dla Was pierwsze zdjęcia, a zarazem zapowiedź nowej kolorystyki Air Jordan 1 High OG. Pojawienie się w sprzedaży wariantu nazwanego 'Turbo Green' planowane jest na początek przyszłego roku. Będzie to kolejne, bardzo ciekawe wcielenie AJ1.

Cholewka butów ubrana jest w sprany odcień koloru zielonego, który uzupełnia biel. Całość jest specjalnie postarzana, a w niektórych miejscach buty wyglądają na brudne, a zamszowe elementy na poprzecierane. Mimo to, materiały tworzące cholewkę wyglądają bardzo przyjemnie. Buty mają surowo zakończony biały, nylonowy język, który wygląda, jak zapożyczony z Nike Blazer. Interesująco wygląda napis "SP 19 Air Jordan 1 High OG" umieszczony na cholewce. Taki sam mogliśmy zobaczyć na jedynkach 'Neutral Grey' o których pisaliśmy jakiś czas temu. Bardzo możliwe, że Jordan Brand szykuje nam swego rodzaju Pack, którego dokładną inspirację poznamy wkrótce.

Jesteśmy bardzo ciekawi, jak rozwinie się sytuacja związana z tymi butami. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana, ale wiadomo, że buty mają pojawić się w sprzedaży w styczniu. Będziemy je dla Was bardzo uważnie obserwowali, bo coś nam się wydaje, że będzie to kolejne mocne wydanie Air Jordan 1 High OG. Jak Wam się wydaje, 'Turbo Green' będą tak popularne, jak kilka ostatnich wydań AJ? Dajcie nam znać w komentarzach, co o nich myślicie. 
Air Jordan 1 Retro High OG
kolor: Turbo Green/White-Light Smoke Grey-Sail
styl: 555088-311
cena: $160