Proponowany post

Air Jordan 1 High OG 'UNC Patent Leather' - Zapowiedź

19 listopad 2018
Air Jordan 1 High OG 'UNC Patent Leather' - Zapowiedź

W związku z tym, że w przyszłym roku NBA All Star Weekend odbędzie się w Charlotte, w hali klubu Hornets, którego właścicielem jest Michael Jordan, a wszystko leży w jego ukochanym stanie Karolina Północna, marka Jordan przygotowała specjalną kolorystykę modelu Air Jordan 1 High OG, która nawiązuje do barw uczelnianej drużyny Tar Heels. 

Cholewka butów pokryta jest charakterystycznymi kolorami. Znajdziemy tutaj błękit połączony z bielą i granatem. Całość wykonana jest ze skóry lakierowanej, co daje bardzo fajny efekt. Niestety nie widać, jaki jest język, ale da się zobaczyć, że buty mają granatowe sznurowadła, choć mamy nadzieję, że w zestawie są jeszcze inne kolory sznurków. Dawno nie widzieliśmy jedynek w wersji patent leather. W historii marki było już kilka takich ciekawych wydań, między innymi 'Chicago', dlatego fajnie, że marka postanowiło wrócić do tego pomysłu.

Wiemy, kiedy dokładnie Air Jordan 1 High OG 'UNC Patent Leather' trafią do sprzedaży. Ich premiera ma odbyć się 9 lutego, czyli tydzień przed Weekendem Gwiazd. Niestety mamy też złą wiadomość, buty będą dostępne jedynie w damskich rozmiarach, przynajmniej taką informację mamy w tej chwili. Mamy jednak nadzieję, że ktoś w Jordan Brand pójdzie po rozum do głowy i dostaniemy te buty w rozmiarach męskich. 


Air Jordan 1 Retro High OG
kolor: Obsidian/Blue Chill-White
styl: CD0461-401
cena: $160