Proponowany post

Air Jordan 1 High OG 'Who Said Man Was Not Meant To Fly'

23 sierpień 2019
Air Jordan 1 High OG 'Who Said Man Was Not Meant To Fly'

Ta zupełnie nowa kolorystyka Air Jordan 1 High OG ma dość długą nazwę. Wzięła się ona od zdania, jakie Michael Jordan wypowiada w jednej z reklam z 1985 roku. O tym wariancie kolorystyczny pisaliśmy już na naszej stronie (do sprawdzenia tutaj), ale dziś razem z kilkoma nowymi zdjęciami mamy dla Was informację o tym ,kiedy trafią one do sprzedaży.

Cholewka tego wydania Air Jordan 1. Projektanci skorzystali ze sprawdzonego schematu i ubrali te buty w standardowe kolory. Widzimy tutaj, połączenie czerni, bieli i koloru czerwonego, czyli nic innego jak barwy Chicago Bulls. Elementem, na który nie da się nie zwrócić uwagi, są czerwone krawędzie czarnych elementów cholewki. Wygląda to bardzo ciekawie i z pewnością wyróżnia tę wersję jedynek. Całość uzupełnia biały, nylonowy język z metką z brandingiem "Nike Air". Projektanci postanowili niejako ukryć klasyczne, skrzydlate logo Air Jordan nie nadając mu żadnej kontrastującej barwy względem czarnego kołnierza. Upper osadzony jest na białej podeszwie środkowej i czerwonym outsole'u. Na szczególną uwagę zasługują wkładki, na których umieszczono zdanie, które Michael Jordan wypowiada w reklamie.

Premiera Air Jordan 1 High OG 'Who Said Man Was Not Meant To Fly' została zaplanowana na 29 listopada, czyli black friday. W tej chwili nie wiemy, czy buty będą dostępne w polskich sklepach, ale mamy nadzieję, że tak...będziemy to ustalać i jak się czegoś dowiemy, to damy Wam znać. Do premiery zostało jeszcze sporo czasu, dlatego jesteśmy przekonani, że już wkrótce pojawią się kolejne zdjęcia.
Air Jordan 1 High OG
kolor: Black/Gym Red-White
styl: 555088-062
cena: $160