Proponowany post

Air Jordan 1 High OG WMNS 'Fearless'

10 październik 2019
Air Jordan 1 High OG WMNS 'Fearless'

Już niedługo w sprzedaży pojawią się jedynki w kolorystyce 'Fearless', która łączy w sobie barwy UNC i Chicago Bulls. Jordan Brand planuje też wersję 'Fearless' przeznaczoną dla pań. Buty prezentują się zupełnie inaczej niż męski odpowiednik. Możecie się o tym przekonać, bo poniżej załączamy ich zdjęcia. Razem z fotkami mamy dla Was informację o dacie premiery.  

Cholewka pokryta jest siateczką, spod której wystaje kombinacja kolorów przypominająca klasyczne 'Bredy'. Upper ma swego rodzaju połysk, co sprawia wrażenie, jakby buty były wykonane z metalu. Buty mają czarny język ozdobiony metką z brandingiem "Nike Air". Oczywiście nie brakuje też skrzydlatego logo, które jest na swoim miejscu. Upper osadzony jest na standardowej, białej podeszwie środkowej i białym outsole'u. 

Air Jordan 1 High OG WMNS 'Fearless' trafią do sprzedaży już 22 października. Niestety nie wiemy, czy buty będą dostępne w polskich sklepach. Zerknijcie na poniższe zdjęcia i dajcie nam znać, jak podobają Wam się jedynki w takiej odsłonie. 


Air Jordan 1 High OG WMNS “Fearless”
kolor: Black/Black-Metallic Rose Gold
styl: CU6690-006
cena: $160