Proponowany post

Air Jordan 1 High OG WMNS 'Lucky Green' - Zapowiedź

20 listopad 2019
Air Jordan 1 High OG WMNS 'Lucky Green' - Zapowiedź

Zapowiedź kolejnych Air Jordan 1 High OG przestała nas już dziwić. Amerykańska marka wychodzi z założenia, że jeżeli coś jest popularne, to działamy z tym do upadłego. Pytanie tylko, kiedy nastąpi jedynkowy przesyt? A może wcale do niego nie dojdzie? Oczywiście nie mamy nic przeciwko kolejnym Air Jordan 1, wszak to jeden z naszych ulubionych modeli. Zastanawiamy się tylko, czy aby nie wychodzi ich za dużo? Jak myślicie? 
Tak czy owak rok 2020 będzie stał pod znakiem AJ1...podobnie z resztą, jak rok 2019. W ciągu kilku ostatnich tygodni było na naszej stronie wiele zapowiedzi przyszłorocznych wydań tego modelu. 

Kolorystyka, o której dziś piszemy, nosi nazwę 'Lucky Green' i bierze się z jednej z występujących na butach barw. Cały zestaw kolorów tego wydania to: "Lucky Green/White-Sail-Black". Poniższe zdjęcie, to jedynie przypuszczenia, jak mogą wyglądać te jedynki. Bardzo możliwe, że @zsneakerheadz są bliscy prawdy. Jeśli tak i będzie to zielona wersja 'Black Toe' to zanosi się na bardzo mocne wydanie Air Jordan 1. Warto zaznaczyć, że ma to być damska wersja, o którą z pewnością będą bili się panowie. Z niecierpliwością czekamy na pojawienie się pierwszych  zdjęć, którymi niezwłocznie się z Wami podzielimy. 

Premiera Air Jordan 1 High OG WMNS w kolorystyce 'Lucky Green' zaplanowana została na październik 2020. Jak tylko pojawią się szczegóły premiery, od razu o tym napiszemy, dlatego zaglądajcie regularnie na naszą stronę.  
Air Jordan 1 High OG WMNS
kolor: Lucky Green/White-Sail-Black
styl: DB4612-300
cena: $170