Proponowany post

Air Jordan 1 High OG 'Yellow Toe' - Pierwsze Zdjęcia

11 marzec 2019
Air Jordan 1 High OG 'Yellow Toe' - Pierwsze Zdjęcia

W maju zeszłego roku pokazywaliśmy Wam limitowane wydanie Air Jordan 1 High PG stworzone dla zespołu rockowgo Shinedown. Jordan Brand doszło jednak do wniosku, że ta kolorystyka jest na tyle fajna, że już wkrótce zobaczymy ją w sprzedaży. Oczywiście buty będą różniły się trochę od pierwowzoru, przede wszystkim nie będą miały tłoczonego wykrzyknika, ale jej ogólny zamysł jest taki sam.  Dzięki uprzejmości @hanzuying mamy okazję zobaczyć sporo fajnych zdjęć tych jedynek, a wśród nich ujęcia "on feet".

Air Jordan 1 High OG 'Yellow Toe' to nic innego jak kolejna wersja kolorystyczna klasycznych 'Black Toe' z kolorową górną częścią toe boxa. W przeszłości widzieliśmy już sporo różnych wariantów, między innymi 'Bred Toe', 'Court Purple', 'Pine Green', czy 'Shattered Backboard' . Tym razem skórzaną, czarno-białą cholewkę uzupełnia kolor żółty, który w naszej ocenie prezentuje się tutaj narawdę dobrze. Zaryzykujemy nawet stwierdzenie, że w gronie wszystkich wspomnianych wcześniej wersji 'Yellow Toe' plasują się bardzo wysoko. Zgadzacie się z nami?
Buty uzupełnia czarny, nylonowy język zwieńczony metką z żółtym brandingiem "Nike Air" i tłoczone "Wings Logo' na kołnierzu. Możemy się podziewać, że w komplecie znajdziemy dodatkowe sznurowadła. Podobnie, jak wcześniejsze wersje tak i tutaj mamy biały midsole i podeszwę zewnętrzną w matchującym z cholewką kolorze. 

Z niecierpliwością będziemy czekali na dokładne informacje dotyczące premiery. W  tej chwili wiemy tylko tyle, że Air Jordan 1 High OG 'Yellow Toe' znajdą się w sprzedaży latem. Jak tylko dowiemy się czegoś więcej, od razu damy Wam znać. Mamy też nadzieję, że buty znajdą się w ofercie polskich retailerów.


Tagi: air jordan,