Proponowany post

Air Jordan 1 High Premium 'Hot Punch' - Zapowiedź

09 styczeń 2019
Air Jordan 1 High Premium 'Hot Punch' - Zapowiedź

Jordan Brand przygotowało kolejną wersję modelu Air Jordan 1 High Premium dedykowanego paniom. Buty są niejako uzupełnieniem Air Jordan 4 'Hot Punch', które niedawno miały swoją premierę.

Wersja premium oznacza, że buty wykonane są z lepszych niż zwykle materiałów. Rzeczywiście, patrząc na poniższe zdjęcia, da się zauważyć, że cholewka to wysokiej jakości, miękka skóra, którą zabarwiono na jaskrawy odcień. Według nazwy katalogowej jest to kolor "hot punch', czyli coś pomiędzy pomarańczowym, a różowym. Jest on uzupełniony przez czerń, którą znajdziemy na Swooshu, socklinerze i podeszwie zewnętrznej. Projektanci zaszaleli i żeby jeszcze bardziej odróżnić, tę wersję AJ1 postanowili dodać "voltową" obramówkę "łyżwy", Wings logo, a także szwy łączące cholewkę i podeszwę. 

W tej chwili nie znamy dokładnej daty premiery, ale należy się spodziewać, że Air Jordan 1 High Premium w kolorystyce 'Hot Punch' już wkrótce pojawią się w sprzedaży. Jak tylko dowiemy się czegoś więcej na temat tego releasu, od razu damy Wam znać. Jesteśmy bardzo ciekawi, czy takie AJ1 spodobają się naszym rodzimym kicksoholiczkom?


Air Jordan 1 High Premium
kolor: Hot Punch/Black-Volt
styl: AQ9131-600
cena: $145Tagi: jumpman23