Proponowany post

Air Jordan 1 High Switch, Czyli Wysokie I Niskie Jedynki W Jednym

26 listopad 2020
Air Jordan 1 High Switch, Czyli Wysokie I Niskie Jedynki W Jednym

Naszym skromnym zdaniem, niektóre klasyczne modele butów, takie jak chociażby Air Force 1, Air Max 1, czy Air Jordan 1 naprawdę dobrze znoszą szalone pomysły designerów z Oregonu. Ich ponadczasowa retro sylwetka wytrzyma wiele potknięć projektantów, które w ciągu wielu lat, od kiedy są na rynku, potrafiły się przydarzyć. Jedną z bardziej kontrowersyjnych wersji kultowych Air Jordan 1, która w sprzedaży pojawi się gdzieś w 2021 roku będą nietypowe Air Jordan 1 High Switch, które na pewno nie każdemu z Was przypadną do gustu, a już na pewno nad ich zakupem mocno zastanowi się zagorzały jedynkowy purysta. 

Buty te są tak samo ciekawe, jak i kontrowersyjne, przez co nie możemy od razu spisać ich na straty. Buty może na pierwszy rzut oka niczym szczególnym się nie wyróżniają, ale chwilę po dokładniejszych oględzinach zauważymy zamek błyskawiczny, który przechodzi przez środek wysokiego kołnierza okalającego kostki. Oczywiście, nie wziął się on tam przypadkowo i jak na suwak przystało, spełnia on swoją funkcję. Tak, kołnierz butów jest w pełni zdejmowalny i dosłownie w każdej chwili możemy pozbyć się aktualnie przeszkadzającego nam kołnierza Air Jordan 1 High i w mgnieniu oka cieszyć się Air Jordan 1 Low, w zależności od aktualnych potrzeb. Dzięki zastosowaniu zamka błyskawicznego, kupując jedną parę Air Jordan 1 High Switch, dostajemy dwie. Sama cholewka butów w dwóch, póki co zaprezentowanych kolorystykach wykonana jest przy użyciu miękkiego zamszu, który świetnie nadaje się do tego typu projektu. Ciekawostką jest zastosowanie Mimi Swoosh'a, na mudguardzie, który dodaje całości unikalnego klimatu retro. Kolorystycznie wybierać będziemy pomiędzy wersją 'Purple Pulse' oraz 'Light Smoke Grey'.

Buty w wybranych specjalistycznych sklepach z oryginalnym asortymentem, takim jak Chemielna20.pl czy Sklep Koszykarza. Niestety, cena produktu nie jest nam znana. 


Jordan