Proponowany post

Air Jordan 1 High Zoom CMFT 'Stadium Green' - Zapowiedź Nowej Kolorystyki

13 styczeń 2021
Air Jordan 1 High Zoom CMFT 'Stadium Green' - Zapowiedź Nowej Kolorystyki

14 października na sklepowych półkach debiutowały damskie Air Jordan 1 High 'Lucky Green', które jak zdążyliśmy z biegiem czasu zauważyć, wśród pań cieszą się naprawdę sporą popularnością. Wspominamy o nich, ponieważ mamy wrażenie, że designerzy Jordan Brand nieco inspirowali się tym wydaniem przy projektowaniu tytułowej, nadchodzącej wersji Air Jordan 1 High Zoom CMFT 'Stadium Green', która mamy wrażenie, cieszyć będzie się podobnym zainteresowaniem.

Tak jak wspominaliśmy w przypadku różowych Air Jordan 1 High Zoom CMFT 'Pink Glaze' konstrukcja jedynek z oznaczeniem Zoom CMFT przeprojektowana została tak, aby zapewniać użytkownikowi maksymalny komfort, o który ciężko w przypadku klasycznej wersji tego modelu. Dba o niego dynamiczny system Air Zoom zamknięty w piankowej wkładce, czy spora ilość wypełnienia na języku oraz wokół otaczającego kostki kołnierza. Kolorystycznie i materiałowo Air Jordan 1 High Zoom CMFT 'Stadium Green' charakteryzuje zamszowo-tekstylna cholewka w trzech kolorach. Całość zdominowana jest przez biel i piękny odcień zieleni 'Stadium Green' z dodatkiem klasycznej czerni na kołnierzu i sznurówkach. Wszystko to postawiono na jasnej podeszwie wewnętrznej z pasującym do góry spodem. 

Szczegóły premiery Air Jordan 1 High Zoom CMFT 'Stadium Green' 

Buty w sprzedaży w takich punktach jak Warsaw Sneaker Store czy Sklepie Koszykarza zobaczyć mamy w dalszej części tego roku. Sugerowana cena detaliczna wyniesie 150$.

Air Jordan 1 Zoom CMFT “Stadium Green”
Kod: CT0978-300
Data premiery: 2021
Cena: $150


Jordan