Proponowany post

Air Jordan 1 High Zoom Comfort 'London' Oddające Hołd Stolicy UK

04 grudzień 2020
Air Jordan 1 High Zoom Comfort 'London' Oddające Hołd Stolicy UK

Jeżeli w swojej kolekcji macie już Air Jordan 1 Low 'Paris' nawiązujące do stolicy Francji oraz Air Jordan 1 Mid 'Milan' odnoszące się do architektury Mediolanu, to wszystko wskazuje na to, że już niebawem Jordan Brand zmotywuje Cię do kolejnego zakupu. 

Po wielu miesiącach od premiery Low'ów oraz Mid'ów szykuje się nam drop trzeciej i prawdopodobnej odsłony butów z nazwijmy to roboczo 'Jordanowego City Packu'. W końcu przychodzi pora na najwyższą odsłonę kultowych Air Jordan 1, ale w unowocześnionej formie o pełnej nazwie Air Jordan 1 High Zoom Comfort. Dopisek 'London' zdradza nam, że tworząc je sztab designerów Jordan Brand inspirował się stolicą Wielkiej Brytanii. Buty ubrane są w kojarzącą się z mglistym Londynem szarawą kolorystykę z udziałem takich barw jak Photon Dust, Light Smoke Grey i Grey Fog, co musimy przyznać, naprawdę może się podobać. Ascetyczny wygląd nadrabia stylem wykończenia. Zwróćcie uwagę na dwa rodzaje gładkiej i delikatnie marszczonej skóry, wpuszczony w cholewkę Swoosh na panelach bocznych, czy surowe, gąbkowe wnętrze oraz język wykonany z tego samego materiału. Naszym zdaniem szarość, beże i krem w całości tworzące nowe Air Jordan 1 High Zoom Comfort 'London' naprawdę mogą się podobać. Kropką nad i oraz elementem podkreślającym wyjątkowość tego limitowanego wydania jest skórzany brelok z napisem LDN.

Szczegóły premiery Air Jordan 1 High Zoom Comfort 'London'

Niestety, mimo tego, ae w sieci pojawiły się oficjalne zdjęcia Air Jordan 1 High Zoom Comfort 'London', to obstawiamy, że niedługo możemy je zobaczyć na chmielna20.pl, gdzie dostępny były dwa poprzednie wydania tych oryginalnych Jordanów.

Air Jordan 1 Zoom Comfort “London”
Kolor: Photon Dust/Light Smoke Grey-Grey Fog
Style Code: DH4268-001
Data premiery: TBA
Cena: $140


Jordan