Proponowany post

Air Jordan 1 High Zoom 'Court Purple' - Zapowiedź

08 kwiecień 2020
Air Jordan 1 High Zoom 'Court Purple' - Zapowiedź

Wygląda na to, że jordany jedynki na Zoomie już na dobre zagoszczą w "repertuarze" amerykańskiego producenta. Pojawiły się zapowiedzi kolejnej kolorystyki, której premiera planowana jest na jesień. Niestety nie ma jeszcze zdjęć, ale na szczęście na posterunku są ludzie  z House Of Heat, którzy przygotowali mock-up widziany poniżej. 

Bardzo możliwe, że nadchodzące Air Jordan 1 High Zoom w kolorystyce 'Court Purple' będą wyglądały właśnie tak. Na butach zobaczymy następującą kombinację kolorów: "Black/Court Purple-Hot Punch-Green Glow". Niestety nie wiemy, czy układ tych barw będzie taki, jak na obrazku. Brak też jest informacji o materiałach, z jakich będzie wykonana cholewka. Wszystko wyjaśni się, kiedy pojawią się pierwsze zdjęcia. Musimy jednak przyznać, że zapowiada się bardzo ciekawie. Kto z Was podziela nasz entuzjazm względem tych butów?

Oczywiście w tej chwili nie ma też, żadnych konkretów dotyczących premiery. Jak tylko dowiemy się czegoś na temat dropu Air Jordan 1 High Zoom 'Court Purple', od razu damy Wam znać. Zaglądajcie na tenisufki.eu.Air Jordan 1 High Zoom “Court Purple”
kolor: Black/Court Purple-Hot Punch-Green Glow
styl: CT0978-005
cena: $175