Proponowany post

Air Jordan 1 High Zoom 'Rage Green' Oficjalnie

05 czerwiec 2020
Air Jordan 1 High Zoom 'Rage Green' Oficjalnie

Temat nadchodzących Air Jordan 1 High Zoom w kolorystyce 'Rage Green' po raz ostatni poruszaliśmy z końcem marca i od tamtej pory czekaliśmy na porcję oficjalnych zdjęć oraz datę premiery tego wydania. Zanim jednak Wam ją zdradzimy, po raz ostatni przyjrzyjmy się im bliżej i wyjaśnijmy, skąd wziął się ich bardzo charakterystyczny wygląd.

Sam but inspirowany jest innym modelem ze stajni amerykańskiej marki z Oregonu, który de facto swój żywot rozpoczął w tym samym roku co Air Jordan 1. Konkretnie chodzi o Nike Dunk High SB w kolorystyce 'Brut', które w sprzedaży pojawiły się w 2007 roku. Sam buty względem oryginalnych jedynek co nieco się od nich różni, a podstawową zmianą jest zdecydowanie wygodniejsza wkładka wewnątrz, która znacznie zwiększa poziom komfortu podczas użytkowania. Za wszytko odpowiedzialny jest dynamiczny system amortyzacji Zoom Air zlokalizowany wewnątrz, o czym informuje nas subtelna metka wszyta w podstawę kołnierza. Sam but skonstruowany jest przy użyciu czarnej skóry licowej zestawionej z włochatym, zielonym zamszem oraz nylonem na języku. Kropką nad i jest srebrny, odblaskowy Swoosh z ciemną obwolutą oraz neonowo-zielonym przeszyciem, które pojawia się również na panelu środkowym. Całość postawiona jest na szczycie śnieżnobiałego midsole'a z półprzeźroczystym, kolorowym spodem.

Buty w sprzedaży zobaczymy już 20 czerwca. Sugerowana cena detaliczna wyniesie 175$ i jest spora szansa, że buty zobaczymy w stołecznym butiku WS2 oraz Sklepach Koszykarza.


Air Jordan 1 High Zoom “Rage Green”
Kolor: Black/Black-Tomatillo-Rage Green
Styl: CK6637-002
Data: 20 czerwca 2020
Cena: $175

Nike SB Dunk High 'Brut' 2007


Jordan