Proponowany post

Air Jordan 1 Lifted - Zapowiedź

28 czerwiec 2018
Air Jordan 1 Lifted - Zapowiedź

W ostatnim czasie Jordan Brand kładzie spory nacisk na kolekcje przeznaczone dla pań. Teraz marka wychodzi z kolejną propozycją dla płci pięknej. Będą to Air Jordan 1 o odrobinę zmienionym wyglądzie. Ich nazwa to Air Jordan 1 Lifted, a na sam początek zapowiedziane są aż trzy kolorystyki, jedna klasyczna i dwie w typowych, kobiecych odcieniach.

Tak na dobrą sprawę mamy tutaj do czynienia z niską wersją AJ1. Oczywistą zmianą, która od razu rzuca się w oczy, jest koturna. Nie jesteśmy ekspertami od takiego rodzaju obuwia i bardzo nas ciekawi, czy takie rozwiązanie przypadnie paniom do gustu. Wspomnimy natomiast o wariantach kolorystycznych. Do wyboru będą, przynajmniej na samym początku wersje 'Black', 'Metallic Red Bronze' i 'Phantom'. Naszym zdaniem ta ostatnia prezentuje się najlepiej, aczkolwiek czarna wersja też wygląda przyjemnie. Obie wykonane są z materiału, który ma imitować skórę jaszczurki, natomiast trzecia ma metaliczne wykończenie.

Według informacji, jakie posiadamy Air Jordan 1 Lifted są już dostępne w sklepach za oceanem. Niestety nie wiemy, czy buty znajdą się w ofercie polskich retailerów, ale postaramy się to zweryfikować. Tymczasem bardzo prosimy wszystkie panie o komentarze i opinie na temat tych butów. Jak Wam się podobają? Chodziłybyście?   
jordan

Tagi: jumpman23