Proponowany post

Nike SB Dunk Low Pro QS 'Thermography' - Zapowiedź

Kolejne ciekawe Dunki na horyzoncie.

Air Jordan 1 Low 'Court Purple' - Zapowiedź

28 kwiecień 2020
Air Jordan 1 Low 'Court Purple' - Zapowiedź

Nie wszystkim udało się zgarnąć ostatnie Air Jordan 1 High OG 'Court Purple'. Można je oczywiście kupić z drugiej ręki, ale po znacznie wyższej cenie niż retail. Z pomocą przychodzi Jordan Brand i ma coś w rodzaju "nagrody pocieszenia". Już wkrótce na sklepowych półkach pojawią się 'Court Purple' ale w wersji Low. 

Układ kolorów jest identyczny, jak na wersji High OG, białe i fioletowe elementy okraszone czarnymi detalami. Cholewka zbudowana jest ze skóry, a całość stoi na białej podeszwie środkowej i fioletowym outsole'u. Poza oczywistą różnicą, czyli wysokością cholewki inny jest też język. Nadal jest on wykonany z nylonu, ale jest on w kolorze czarnym, a na samej górze jest Jumpman a nie metka z "Nike Air". Nie spodziewamy się, żeby niska wersja 'Court Purple' była aż tak popularna, jak ich wysoki odpowiednik, ale na pewno znajdzie się na te buty kilku chętnych.

Niestety nie wiemy, kiedy dokładnie omawiane Air Jordan 1 Low trafią do sprzedaży. Będziemy ich jednak wypatrywali na stronie producenta i u basketowych specjalistów ze Sklepu Koszykarza i KICKS Store, gdzie powinny pojawić się w najbliższych tygodniach. Dajcie nam znać w komentarzach, jak podobają Wam się 'Court Purple' w wariancie Low. Kto z Was się na nie skusi?Air Jordan 1 Low “Court Purple”
kolor: Court Purple/White-Black
styl: 553558-500
cena: $90