Proponowany post

Air Jordan 1 Low GS 'Zebra'

11 wrzesień 2019
Air Jordan 1 Low GS 'Zebra'

Kolejne w tym roku niskie jedynki. Tym razem jest to jednak propozycja Jordan Brand skierowana do najmłodszych. Amerykańska marka podzieliła się serią oficjalnych zdjęć modelu Air Jordan 1 Low GS w wariancie 'Zebra'

Cholewka butów pokryta jest czarnym nubukiem i zamszem. Toe box i boczne panele ozdobiono pasami. Do tego mamy czarny nylonowy język z numerem "23", a na pięcie nie brakuje klasycznego Wings Logo, które zostało wyszyte białą nicią. Aby jeszcze bardziej podkreślić inspirację zebrą, buty mają białe sznurowadła, które kontrastują z ciemnymi elementami cholewki. Całość stoi na klasycznym, białym midsoleu i czarnej podeszwie zewnętrznej. 

Jeśli chodzi o premierę, to na razie wiadomo tylko tyle, że Air Jordan 1 Low GS w kolorystyce 'Zebra' mają trafić na sklepowe półki jeszcze we wrześniu. Buty powinny być dostępne na stronie producenta, ale mamy nadzieję, że będzie je można też kupić u polskich retailerów dysponujących ofertą Jordan Brand. Dajcie nam znać, jak podobają Wam się te juniorskie jordany. 


Air Jordan 1 Low GS “Zebra”
kolor: Black/White-Sail
styl: 553560-057
cena: $75