Proponowany post

Air Jordan 1 Low 'Washed Denim' Jeszcze Tego Lata

29 czerwiec 2020
Air Jordan 1 Low 'Washed Denim' Jeszcze Tego Lata

Skoro jesteśmy przy denimie, to prócz Air Max 95 powstałych przy udziale holenderskiej marki DENHAM, o której wspominaliśmy Wam tutaj, mamy dla Was kolejny jeansowy projekt. Tym razem za całe zamieszanie odpowiedzialna jest ekipa Jordan Brand, a pierwsze skrzypce gra kultowy model Air Jordan 1 w niskiej wersji Low.

Już tego lata (niestety jeszcze nie wiemy kiedy konkretnie) w sprzedaży zobaczyć mamy nową wersję wyżej wspomnianych, jordanowych jedynek w niskiej wersji. Buty otrzymały przydomek 'Washed Denim' i oczywiście nie wziął się on tutaj z przypadku. Część butów wykonana została przy użyciu częściowo spranego denimu o różnym nasyceniu bieli, niebieskiego i granatu, co w połączeniu z jasną skórą naprawdę może się podobać. Wy w sekcji komentarzy poniżej dajcie nam znać, czy tak faktycznie jest, a może w ogóle nie trafia do Was to proste, ale wpadające w oko wydanie. 

Niestety, na ten moment konkretna data premiery Air Jordan 1 Low 'Washed Denim' nie jest nam znana, ale jak zdążyliście się już dowiedzieć z tytułu, na półkach takich sklepów jak WS2, Sklep Koszykarza czy Worldbox powinniśmy zobaczyć je jeszcze tego lata.


Jordan