Proponowany post

Air Jordan 1 Mid 'Incredible Hulk'

16 marzec 2020
Air Jordan 1 Mid 'Incredible Hulk'

Na przestrzeni lat marka Jordan dała nam wiele różnych modeli, których kolorystki nawiązywały do super bohaterów. Ostatnią grubszą premierą tego typu były Air Jordan 1 High OG 'Origin Story', które pojawiły się w filmie "Spider-Man: Into The Spider Verse". Dziś mamy dla Was serię oficjalnych zdjęć Air Jordan 1 Mid w wariancie 'Incredible Hulk', czyli kolejnej postaci z uniwersum Marvela. Chyba, że jesteście raczej fanami DC, wtedy to wydanie AJ1 można nazwać 'Joker'.

Chlewka butów wykonana jest ze skóry, którą "pomalowano" na zielono, biało i fioletowo. Całość tworzy przyjemną kompozycję, która kojarzy się nam też z barwami Milwaukee Bucks w latach 90. Upper uzupełnia biały, nylonowy język z metką ozdobiona Jumpmanem. Buty stoją na klasycznej, białej podeszwie środkowej i fioletowym outsole'u.

Oczywiście, jak to ostatnio bywa, Jordan Brand nie podaje dokładnej daty, żadnych z ostatnich propozycji Air Jordan 1 Mid. Jeśli jednak obecna sytuacja z szalejącym wirusem się ustabilizuje, to 'Incredible Hulk/Joker' powinny pojawić się w sprzedaży dość szybko. Czy komuś z Was przypadłą do gustu ta wersja Air Jordan 1 Mid?Air Jordan 1 Mid “Hulk”
kolor: Aloe Verde/Court Purple
styl: 554724-300
cena: $110