Proponowany post

Air Jordan 1 Mid 'Light Bone' Właśnie Trafiły Do Sprzedaży

16 październik 2018
Air Jordan 1 Mid 'Light Bone' Właśnie Trafiły Do Sprzedaży

Air Jordan 1 Mid nie są tak popularne i lubiane jak wersja High OG, ale w sprzedaży pojawiła się bardzo fajna wersja kolorystyczna nazwana 'Light Bone', na którą zwróciliśmy uwagę. Poza bardzo przyjemnie skomponowanymi barwami buty są wykonane z ciekawych materiałów. 

Zgodnie ze swoją nazwą, cholewka jest w kolorze 'Light Bone', ale na żywo wpada on lekko w odcień szarości. Jest ona wykonana z syntetycznej skóry, którą uzupełnia materiał płócienny. Z canvasu wykonany jest czarny Swoosh oraz język, który zwieńczony jest metką z pomarańczowym Jumpmanem. Fabrycznie buty mają czarne sznurowadła, ale w zestawie znajdziemy też pomarańczowy komplet. Całość stoi na białym, klasycznym midsoleu i czarnej podeszwie zewnętrznej. 

W naszej ocenie Air Jordan 1 Mid 'Light Bone' wyglądają naprawdę przyzwoicie. Może to być bardzo dobra propozycja dla tych, którzy chcą mieć fajnie wyglądające Jordany jedynki w przystępnej cenie. Jest to też spoko opcja na panującą obecnie pogodę, choć warto pomyśleć o wcześniejszym zaimpregnowaniu cholewki. Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany zakupem, to buty są aktualnie dostępne w Sklepie Koszykarza i KICKS Storekicks store

Air Jordan 1 Mid
kolor: Light Bone/Cone-Black-Sail
Styl: 852542-002