Proponowany post

Air Jordan 1 Mid LX 'Opti Yellow' Niedługo Trafią Do Sprzedaży

25 styczeń 2021
Air Jordan 1 Mid LX 'Opti Yellow' Niedługo Trafią Do Sprzedaży

Wiemy, że przez wielu z Was Air Jordan 1 w wersji Mid odbierany jest zdecydowanie gorzej aniżeli jego 'oryginalna' wersja High. Niemniej jednak rynek nie kłamie i mimo tego, że niech chowające się w cieniu, tańsze jedynki cieszą się równie sporą popularnością czasem naprawdę warto przyjrzeć się temu, co designerzy Jordan Brand mają w ich przypadku do powiedzenia. Zaufajcie nam, że dziś mamy dla Was coś naprawdę ciekawego, co wielu z Was naprawdę może się spodobać - poznajcie oryginalne, niecodzienne, wpadające w oko Air Jordan 1 Mid LX 'Opti Yellow', które pozwolą Wam się wyróżnić, przy tym może nie koniecznie rujnując Wasze portfele.

Nowe Air Jordan 1 Mid LX 'Opti Yellow' oferują nam delikatną bazę skonstruowaną z jasnego zamszu z dodatkiem tekstylnego materiału, którym wyściełano wysoki język zapewniając odpowiedni komfort użytkowania. Oczywiście, gdybyśmy mieli na tym zakończyć, to nie zawracalibyśmy Wam tym wydaniem w ogóle głowy. Designerzy Jordan Brand nie poprzestali na jasnej bazie, a w nietypowy sposób wykończyli ją kawałkami żółtej folii, która ciągnie się w miejscach połączenia ze sobą poszczególnych paneli dając unikalny, niespotykany dotąd efekt. Wszystko to zestawiono z klasyczną, białą podeszwą o charakterystycznym bieżniku. Mamy dla Was jeszcze jedną informację. Buty powstały w damskiej rozmiarówce WMNS, także nie każdy zainteresowany będzie miał okazję je dostać w swoim rozmiarze.

Szczegóły premiery Air Jordan 1 Mid LX 'Opti Yellow'

Premiera Air Jordan 1 Mid LX 'Opti Yellow' w takich sklepach z oryginalnymi butami marki Jordan, takich jak WS2 czy SK powinniśmy zobaczyć 26 lutego. Sugerowana cena detaliczna wyniesie 115$, czyli sporo mniej niż pożądana wersja High.

Air Jordan 1 Mid LX “Opti Yellow”
Kolor: Off-White/Opti Yellow-White
Kod: DA5552-107
Data premiery: 26 lutego, 2021
Cena: $115


Jordan