Proponowany post

Air Jordan 1 Mid 'Obsidian' - Oficjalne Zdjęcia

13 czerwiec 2019
Air Jordan 1 Mid 'Obsidian' - Oficjalne Zdjęcia

Air Jordan 1 Mid w natarciu. Odnosimy wrażenie, że codziennie komunikujemy pojawienie się kolejnej wersji kolorystycznej tego modelu. Nie inaczej jest i dziś, bo mamy dla Was serię oficjalnych zdjęć Air Jordan 1 Mid 'Obsidian'

Biało-granatowa cholewka tego wydania Air Jordan 1 wykonana jest ze skóry, która wygląda na materiał dobrej jakości. Układ kolorów przywodzi nam na myśl klasyczne 'Black/White'. Buty mają biały język, który na samej górze ozdobiony jest metką ze złotym Jumpmanem. Ten delikatny akcent bardzo przyjemnie się komponuje i wyróżnia. Logo marki w tym samym kolorze umieszczono też na granatowych wkładkach. Oprócz niego w okolicy kołnierza znajdziemy skrzydlate logo Air Jordan. Upper stoi na standardowej, białej podeszwie środkowej i granatowym outsole'u, na którym nie mogło zabraknąć logo "Nike Air".  

Kiedy, dokładnie Air Jordan 1 Mid w kolorystyce 'Obsidian' trafią na sklepowe półki...tego nie wiemy, ale oficjalne fotki pozwalają nam myśleć, że stanie się to lada chwila. Będziemy ich szukali na stronie producenta i u polskich retailerów z ofertą Jordan Brand. Jesteśmy bardzo ciekawi, co sądzicie o tym wydaniu jedynek Midów. Dajcie nam znać w komentarzach. Nam się nawet podobają, mają w sobie OGsowy charakter. 
jordan

Tagi: jumpman23,