Proponowany post

Air Jordan 1 Mid 'Triple Black' - Oficjalne Zdjęcia

11 kwiecień 2019
Air Jordan 1 Mid 'Triple Black' - Oficjalne Zdjęcia

Podobnie, jak Air Jordan 1 Mid w wariancie 'All White', tak i 'Triplle Black' są już w zasadzie stałym punktem oferty Jordan Brand. Marka postanowiła jednak przypomnieć nam o tych butach i pokazała serię oficjalnych zdjęć. Najwyraźniej buty muszą być na tyle popularne, że co jakiś czas pojawiają się w sprzedaży. To chyba podobna sytuacja, co z Nike Air Force 1 Mid i Low.  

Na przestrzeni lat Air Jordan 1 Mid w monochromatycznym, czarnym wariancie pojawiały się w różnych wersjach. Mamy tu na myśli, to że wydania delikatnie różniły się między sobą, a to doborem materiałów, a to pojawieniem się jakiegoś szczegółu, lub późniejszym jego brakiem. W tym roku cholewka butów niemalże w całości pokryta jest delikatnie połyskującą skórą. Wyjątek stanowi Swoosh, który w tym wydaniu jest zamszowy. Jumpmana znajdziemy na szczycie nylonowego języka oraz na wkładkach. Oczywiście w okolicy kołnierza nie brakuje klasycznego, "Skrzydlatego" logo Air Jordan. Buty stoją na czarnej podeszwie środkowej i zewnętrznej. 

Założymy się, że są wśród Was fani Air Jordan 1 Mid w wersji 'Triple Black'. Buty powinny już wkrótce znowu pojawić się na tronie producenta, ale też w ofercie sklepów, które z Jordanami. Szukajcie ich na stronie i w sklepach stacjonarnych takich retailerów, jak KICKS Store i Sklep Koszykarza.


jordan

Tagi: jumpman23,